zondag 6 juli 2025
om 10.00 uur
Open Schuurdienst bij de familie Smeenk (camping De Adelaar) | Kindernevendienst
Voorganger(s): Ds. E. Fockens
Het is al bijna een traditie geworden om de zomervakantieperiode te beginnen met de Open Schuurdienst. Ook dit jaar zijn we als gemeente welkom bij boerderij De Adelaar (Rijksstraatweg 49), waar Cobie en Wim Smeenk hun schuur beschikbaar stellen. De dienst, waarin ds. Bert Fockens zal voorgaan, begint om 10.00 uur; Dinie Scherpenzeel zal de samenzang begeleiden op keyboard.
Er zullen stoelen, banken en wellicht strobalen zijn om op te zitten en voor de jongste kinderen is er oppas in de skybox.
Na afloop hopen we ruim tijd te nemen voor ontmoeting en napraten, onder het genot van koffie, thee en/of ranja met daarbij iets lekkers….. om een extra feestelijk tintje aan deze ochtend te geven!
Verzoek aan een ieder die graag iets bakt of bereidt aan cake, koek, muffin, taart of ander lekkers… zou u/jij dat willen doen voor deze gelegenheid? Fijn om dat dan even te melden aan Herma van Mulligen – 06-28872076, zodat we weten waar we op mogen rekenen.
Dorpswerkgroep Voorst
Kerkdienst gemist
De kerkdienst is te bekijken via Kerkdienstgemist.nl.
Via deze link kunt u de kerkdienst bekijken.
Orde van dienst
Deze volgt.
Collecte
Vandaag collecteren we graag voor de Manege zonder Drempels. Nu we zo ontspannen bijeen zijn in een Open Schuur en er dieren in onze nabijheid zijn, is de link met de sfeer van Manege zonder Drempels namelijk snel gemaakt.
Bij Manege zonder Drempels wordt voor mensen met een ernstig meervoudige beperking mogelijk gemaakt ècht paard te rijden, op een manier die speciaal voor hen is ontwikkeld. Dat gebeurt via een uniek huifbed. Een stevig doek hangt in een frame op wielen, over de ruggen van twee paarden waar de rijder op ligt. De rijder wordt daar met behulp van een tillift opgetild. De rijder voelt de warmte van de paarden en wanneer de paarden gaan lopen, komt het lichaam op een natuurlijke manier in beweging, precies op het ritme van de paarden. Het huifbedrijden is niet alleen ontspannend, maar heeft vele therapeutische uitwerkingen. Doorbloeding en darmperistaltiek worden verbeterd, de stoelgang komt makkelijker op gang, de bewegingen van de paarden helpen om het slijm in de longen los te krijgen zodat het makkelijker op te hoesten is. En bovendien vermindert het huifbedrijden spasmen en helpt het de rijder om volledig te ontspannen en ’s avonds beter te slapen.
Gespannen vuistjes veranderen in ontspannen, open handen en de glimlach op het gezicht van de rijder spreekt boekdelen.
De Manege zonder Drempels voert jaarlijks ongeveer 6.000 huifbedritten uit.
IBAN: NL42 RABO 0387 0733 37 t.n.v. Manege zonder Drempels
Collecteren wanneer u online een kerkdienst volgt
Ook als u online een kerkdienst volgt, is het mogelijk om bij te dragen aan een collecte. Daarom blijven we het IBAN-nummer van de collectebestemmingen vermelden. U hebt dan de mogelijkheid een eventuele bijdrage voor een bepaalde collecte per bank over te maken.
De plaatselijke diaconieën en colleges van kerkrentmeesters bedanken u hartelijk voor de bijdragen die momenteel via een bankoverschrijving worden ontvangen.
Ook op deze wijze geeft u blijk van betrokkenheid en gemeenschapszin.
Heel erg fijn!
|