Predikant Predikant
Ds. L.E. (Marrit) Bassa
Telefoonnummer 0575-78 51 32
Mail: predikant@pgkvw.nl
Telefonisch bereikbaar op werkdagen telefonisch spreekuur tussen 9.00 en 9.30 uur
Vrije dag: woensdag
 
Ambulant predikant Ambulant predikant
Ds. W. (Wijke) Greydanus
Telefoonnummer 06-23 46 00 83
Mail: ambulant-ds@pgkvw.nl
Werkdagen: dinsdag en donderdag
 
 
Melding geboorte, overlijden, dopen Melding geboorte, overlijden, dopen
Postadres (ook voor familieberichten)
Protestantse Gemeente te Klarenbeek, Voorst en Wilp
Rijksstraatweg 65
7383 AL  VOORST
Mail: scriba@pgkvw.nl
 
Lid worden Lid worden
Wilt u lid worden, stuur dan een mail aan het Kerkelijk Bureau: kb@pgkvw.nl

 
 
Kerkenraad Kerkenraad
Voorzitter
De heer H. Hoogmoed
Mail: voorzitter@pgkvw.nl

Scriba
Mevrouw B.H. Fockens-Brink
Mail: scriba@pgkvw.nl
 
Diaconie Diaconie
Ger Makkink
Mail: Diaconie@pgkvw.nl
 
Kerkrentmeesters Kerkrentmeesters
Han Klaasen
Mail: Kerkrentmeesters@pgkvw.nl
 
Kerkgebouwen Kerkgebouwen
Klarenbeek
Woudweg 121
7381 BB  KLARENBEEK

Voorst
Schoolstraat 16
7383 CG  VOORST

Wilp
Kerkstraat 35
7384 AS  WILP
 
 
Kosters / Beheerders kerkgebouwen Kosters / Beheerders kerkgebouwen
Klarenbeek
De heer R.M. Plante
Telefoonnummer: 055-301 16 03 / 06-51 29 90 41

Voorst
Gerdien Duits-Klaasen
Telefoonnummer: 06-57 34 29 73
Mail: kostersvoorst@pgkvw.nl

Wilp
De heer J. van Triest
Telefoonnummer: 0571-26 14 20
 
 
Organisten Organisten
Gert Oldenbeuving
Telefoonnummer: 06-53 80 12 26
Mail: gertoldenbeuving@gmail.com 

Dinie Scherpenzeel
Telefoonnummer: 06-27 06 01 97

Willem Capel
Telefoonnummer: 06-53 38 86 14
Mail: capelwillem63@gmail.com 

Reinder Torenbeek
Telefoonnummer: 06-12 65 25 48
Mail: reinder@torenbeek.net



 
 
Dorpswerkgroepen Dorpswerkgroepen
Klarenbeek
Sientje Burgwal
Telefoonnummer: 06-57 58 80 51
Mail: dwgklarenbeek@pgkvw.nl

Voorst
Henk Ilbrink
Telefoonnummer: 0575-50 15 48
Mail: dwgvoorst@pgkvw.nl

Wilp
Joop Albers
Telefoonnummer: 06-51 33 31 86 (graag inspreken)
Mail: dwgwilp@pgkvw.nl
 
Vervoer naar de kerk Vervoer naar de kerk
Klarenbeek
Gerrit en Sientje Burgwal
Telefoonnummer: 055-301 14 73

Voorst
Henk Ilbrink
Telefoonnummer: 0575-50 15 48

Wilp
De heer W. Bonhof
Telefoonnummer: 0571-27 21 70
 
Kerkblad Op Streek Kerkblad Op Streek
Aanleveren kopij
Mail: kerkblad@pgkvw.nl

Abonneren of opzeggen
Mail: kb@pgkvw.nl
 
Commissie PR & Communicatie Commissie PR & Communicatie
Rosa van der Tang en Wilma Wilbrink
Mail: Communicatie@pgkvw.nl
 
Webmasters Webmasters
Gerda Beumkes en Wilma Wilbrink
Mail: webmaster@pgkvw.nl