Verlof ds. L.E. Bassa Verlof ds. L.E. Bassa
Verlof
Vanaf 10 augustus heeft ds. L.E. Bassa vakantie. Twee weken later begint haar zwangerschapsverlof.
Er is vervanging geregeld voor wat betreft het pastoraat in Voorst.
Pastor Wilma Steenbeek zal voor de periode 8 uur per week beschikbaar zijn voor het pastoraat in Voorst. Daarnaast is ds. Theo van Staalduine uit Nijbroek bereid gevonden in te springen waar het gaat om crisispastoraat, met name rondom overlijden.
 
Als er pastorale vragen zijn, u wilt graag een bezoek of er is een melding van overlijden,
neem dan eerst contact op met één van de ouderlingen. Zij zorgen ervoor dat er iemand voor u beschikbaar is. U kunt bellen met Martien Bannink: 0575‑51 31 57 of Henk Ilbrink: 0575‑50 15 48.
 
Voor de diensten is gezocht naar passende vervanging. De preekvoorzieners hebben hier hard aan gewerkt en op die manier het rooster weer kunnen vullen. We verwelkomen deze periode daarom graag de extra gastvoorgangers in ons midden! Daarnaast zullen pastor Wilma Steenbeek en jeugdwerker Arjanne Aarts ook hun bijdragen leveren. 

Dat zal duren tot het einde van dit kalenderjaar. De dienst op oudejaarsavond hoopt ds. Bassa weer samen met u te mogen vieren! 


 
terug